Car detailing to kompleksowa usługa czyszczenia oraz renowacji samochodu, którą interesuje się coraz więcej osób. Warto dodać, że w ramach tej usługi doświadczeni eksperci dopracowują każdy najmniejszy element do perfekcji, dzięki auto prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. Na czym właściwie polega wyżej wymieniona usługa? Otóż, polega ona na dogłębnym ale również bezpiecznym oczyszczeniu powierzchni karoserii z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, kurzu, smoły, sadzy oraz odchodów ptasich. Warto dodać, że specjaliści z zakresu renowacji pojazdu, przywracają mu dawny blask. Ponadto, stosują oni wyłącznie najwyższej jakości kosmetyki, które usuwają mocny przyczepiony brud.

Profesjonalny car detailing i auto wygląda jak nowe

Profesjonalna usługa jaką jest car detailing Poznań jest dedykowana kierowcom, którym zależy na wyglądzie swojego pojazdu

Profesjonalna usługa jaką jest car detailing Poznań (szczegóły oferty: https://glancprojekt.pl/) jest dedykowana kierowcom, którym zależy na wyglądzie swojego pojazdu. Z całą pewnością jest to świetna usługa dla osób, które chcą się pozbyć wszystkich widocznych drobnych usterek z powierzchni karoserii. Eksperci z zakresu car detailingu, w pierwszej kolejności czyszczą ręcznie wszystkie elementy, również uszczelki, listwy, tapicerkę i oczywiście kokpit. Zabieg pielęgnacyjny przywraca pojazdom dawny blask. Warto dodać, iż wielu kierowców decyduje się na to kompleksowe rozwiązanie w celu podniesienia prestiżu swojego pojazdu. Dodatkowo, z tej opcji korzystają kierowcy, którzy chcą zmniejszyć częstotliwość korzystania z myjni, wówczas decydują się oni na założenie folii lub powłoki ceramicznej.

Glinkowanie pojazdu – na czym to polega?

Car detailing to kompleksowa usługa czyszczenia oraz renowacji samochodu, którą interesuje się coraz więcej osób

Po wstępnym myciu, eksperci z zakresu car detailingu przechodzą do następnego kroku jakim jest glinkowanie pojazdu. Na tym etapie usuwane są różnego rodzaju zabrudzenia, które pozostały po myciu wstępnym. Z pomocą glinkowania można usunąć naloty z klocków hamulcowych, oczyścić nadwozie. W następnym kroku eksperci z dziedziny motoryzacji robią profesjonalną korektę lakieru, w wyniku której samochód wygląda jak nowy prosto z salonu. Dla uzyskania długotrwałego efektu zaleca się zabezpieczenie pojazdu specjalną folią lub powłoką ceramiczną. Taka profesjonalna ochrona stosowana jest w celu maksymalnego zabezpieczenia lakieru przed najróżniejszymi czynnikami zewnętrznymi. Ten zabieg pielęgnacyjny i ochronny:

  • tworzy efekt hydrofobowy na karoserii,
  • podnosi prestiż pojazdu na rynku motoryzacyjnym,
  • zapewnia efektowny design i nieskazitelny blask,
  • stosowany jest bardzo często przed eventami motoryzacyjnymi,
  • w sposób istotny zwiększa wartość samochodu osobowego.